Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Far Away Paradise Avon για γυναίκες

Far Away Paradise Avon για γυναίκες

Το είχα : 1

Far Away Paradise από Avon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Far Away Paradise κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει παιώνια, Κεχριμπάρι, Βανίλια και ροδάκινο.

παιώνια Κεχριμπάρι Βανίλια ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Far Away Paradise by Avon.

Far Away Paradise Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

To Far Away infinity προστέθηκε στη λίστα με τις εκδόσεις της Avon. Μπορείτε να αφήνετε σχόλια στη σελίδα του αρώματος.
Ευχαριστούμε για τη συνδρομή!

Jan
2016
Bananarama
Bananarama

Για το 2016 η Avon διαθέτει το Avon Far Away Infinity με νότες marigold, γιασεμί sambac και βανίλια.
Ουτοπικό,Ονειρεμένο,πλούσιο.

Jan
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Far Away Paradise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Far Away Paradise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Far Away Paradise by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Far Away Paradise by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Bath and Body Works Sparkling Peach Avon Urban Flowers Roma Novae Plus Ballet Novae Plus Pink Miss Caty Cat Novae Plus Violet Miss Caty Cat Andy Warhol Marilyn Rose S.T. Dupont S.T. Dupont Rose Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Corine de Farme Ternata Roccobarocco Tre Mojo LIVE NOW Inspired by Paris