Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Full Speed Avon για άνδρες

Full Speed Avon για άνδρες

Full Speed από Avon είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, ιουνίπερος και πράσινα φύλλα; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο και Κυπαρίσσι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή ιουνίπερος πράσινα φύλλα

Κάρδαμο Κυπαρίσσι

σανδαλόξυλο Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Full Speed by Avon.

Full Speed Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Full Speed fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Full Speed, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Full Speed by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Full Speed by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Calvin Klein CK One Summer Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Cartier Declaration Essence Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Agatha Ruiz de la Prada Lio Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Honore des Pres Honore`s Trip Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 DSH Perfumes For the Groom Guerlain La Cologne Du Parfumeur Calypso Christiane Celle Homme Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale