Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Full Speed Avon για άνδρες

Full Speed Avon για άνδρες

Full Speed από Avon είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, ιουνίπερος και πράσινα φύλλα; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο και Κυπαρίσσι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή ιουνίπερος πράσινα φύλλα

Κάρδαμο Κυπαρίσσι

σανδαλόξυλο Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Full Speed by Avon.

Full Speed Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Full Speed fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Full Speed, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Full Speed by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Full Speed by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chevignon Best of Chevignon Donna Karan DKNY Energy for Men The Body Shop Zestini Ormonde Jayne Zizan Guerlain Habit Rouge Sport Gant Gant Silver Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Parfums Berdoues 1902 Naturelle Amway Opportune Sport Jo Malone Verbenas of Provence Acqua di Parma Essenza di Colonia Bath House Bergamot and  Amber