Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Hawaiian White Ginger Avon για γυναίκες

Hawaiian White Ginger Avon για γυναίκες

Hawaiian White Ginger από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hawaiian White Ginger κυκλοφόρησε το έτος 1965. Το άρωμα περιέχει Εσπεριδοειδή, γρασίδι, γιασεμί, τριαντάφυλλο, Νότες Ανθών και τζίντζερ.

Εσπεριδοειδή γρασίδι γιασεμί τριαντάφυλλο Νότες Ανθών τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hawaiian White Ginger by Avon.

Hawaiian White Ginger Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Hawaiian White Ginger fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Hawaiian White Ginger, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hawaiian White Ginger by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hawaiian White Ginger by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Ibiza Hippie Valentino Rock`n`Rose Couture Elizabeth Taylor Gardenia Anna Sui Anna Sui Giorgio Armani Summer Mania Femme Fragonard Fragonard Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Paul & Joe Blanc Acca Kappa Hibiscus Bronnley Pink Bouquet Yardley English Rose Caesars World Caesars Woman