Σχεδιαστές » A » Αρωματικο « Ομάδες

Individual Blue for Him Avon για άνδρες

Individual Blue for Him Avon για άνδρες

Individual Blue for Him Avon για άνδρες Εικόνες

Individual Blue for Him από Avon είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Individual Blue for Him κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Λεβάντα και μπλε φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι, Γεράνι και δεντρολίβανο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και σανδαλόξυλο.

γκρειπ φρουτ Λεβάντα μπλε φασκόμηλο

πιπέρι Γεράνι δεντρολίβανο

Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Individual Blue for Him by Avon.

Individual Blue for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Individual Blue for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Individual Blue for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Individual Blue for Him by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Individual Blue for Him by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Candie`s Candie`s Men Alain Delon Alain Delon Pour Homme Penhaligon`s Douro Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico O Boticario Thaty O Boticario North Wind Playboy Ibiza Demeter Fragrance White Russian Demeter Fragrance Always Focused Liz Earle Botanical Essence No.1 Taylor of London Calming Lavender