Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Ironman Avon για άνδρες

Ironman Avon για άνδρες

Ironman Avon για άνδρες Εικόνες

Ironman από Avon είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Ironman κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Delphine Jelk. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, μέντα, φύλλο βιολέτας και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Υδάτινες νότες και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος και βρύα.

τζίντζερ μέντα φύλλο βιολέτας λάιμ

μοσχοκάρυδο Υδάτινες νότες Βέτιβερ

πατσουλί Κέδρος βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ironman by Avon.

Ironman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Ironman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Ironman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ironman by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ironman by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jo Malone Nutmeg & Ginger La Perla Touch Grigio Perla Louis Feraud Feraud Homme Annick Goutal Vetiver Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Burberry Burberry London Special Edition for Men Guerlain Vetiver Sport Oriflame Platinum Lubin Bluff Esteban Bois Velours Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Him Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum