Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Mesmerize Avon για άνδρες

Mesmerize Avon για άνδρες

Mesmerize από Avon είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Mesmerize κυκλοφόρησε το έτος 1992. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Μήλο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι εξωτικά καρυκεύματα και Μύρο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

Μανταριν ορανζ Μήλο Περγαμόντο

εξωτικά καρυκεύματα Μύρο

Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mesmerize by Avon.

Mesmerize Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Mesmerize fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Mesmerize, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mesmerize by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mesmerize by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Comme des Garcons Comme des Garcons Play Diptyque Oyedo Guerlain Eau de Cologne du 68 Philosophy Amen L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Guerlain Eau de Guerlain Caron Alpona Parfums Berdoues 1902 The Vert La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Intelligent Nutrients Awaken