Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

My Vibe Avon για άνδρες

My Vibe Avon για άνδρες

ozoνώδες
aquatic

My Vibe από Avon είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για άνδρες. My Vibe κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι πεπόνι, Μανταριν ορανζ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, κρίνο της κοιλάδας και Βασιλικός; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, Κέδρος και πατσουλί.

πεπόνι Μανταριν ορανζ Κάρδαμο

φασκόμηλο κρίνο της κοιλάδας Βασιλικός

Ζωϊκό Άμπερ Κέδρος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about My Vibe by Avon.

My Vibe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon My Vibe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon My Vibe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει My Vibe by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για My Vibe by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Givenchy Insense Ultramarine Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Nikos Nikos Sculpture Fresh Blue Boucheron Boucheron Eau Legere 2006 Bath and Body Works Dancing Waters Biotherm Eau Pure Gap G Him Reminiscence Sol La Morgane le Fay Green Infusion Organique Acai Rain Detaille Miles Vero Profumo kiki eau de parfum