Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Odyssey Avon για γυναίκες

Odyssey Avon για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Odyssey από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Odyssey κυκλοφόρησε το έτος 1981. Το άρωμα περιέχει μιμόζα, μανόλια, Μόσχος και κρίνο της κοιλάδας.

μιμόζα μανόλια Μόσχος κρίνο της κοιλάδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Odyssey by Avon.

Odyssey Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Odyssey fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Odyssey, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Odyssey by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Odyssey by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Valentino Rock`n Rose Gianfranco Ferre Ferre Rose Montana Suggestion Eau Cuivree Betty Barclay Saphir Bond No 9 Madison Soiree Arrogance Angelique Arrogance DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Washington Tremlett Neroli Absolute Avon Simple Elements Perfect Cotton Keiko Mecheri White Petals Tonatto Profumi Notte a Taif