Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Pur Blanca Avon για γυναίκες

Pur Blanca Avon για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 5

aquatic
Pur Blanca Avon για γυναίκες Εικόνες Pur Blanca Avon για γυναίκες Εικόνες Pur Blanca Avon για γυναίκες Εικόνες

Pur Blanca από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pur Blanca κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Υλάνγκ Υλάνγκ και μέντα του νερού; οι μεσαίες νότες είναι λευκό τριαντάφυλλο, παιώνια και νούφαρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λευκό σανδαλόξυλο και ηλιοτρόπιο.

φρέζια Υλάνγκ Υλάνγκ μέντα του νερού

λευκό τριαντάφυλλο παιώνια νούφαρο

Μόσχος λευκό σανδαλόξυλο ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pur Blanca by Avon.

Pur Blanca Σχόλια Αρωμάτων

Pur Blanca by Avon 4.50 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Pur Blanca fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Pur Blanca, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pur Blanca by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pur Blanca by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lancome Poeme Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior Dolce Vita Roger & Gallet The Vert Michael Kors Sexy Amber Cartier La Panthere Legere Avon Little Black Dress Givenchy Very Irresistible Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Chloe Love Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Burberry My Burberry Prada Prada Candy Yves Saint Laurent Manifesto Burberry Weekend for Women Avon Incandessence Burberry London Diesel Loverdose Cacharel Amor Amor Paco Rabanne Black XS for Her