Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Pur Blanca Blossom Avon για γυναίκες

Pur Blanca Blossom Avon για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Pur Blanca Blossom Avon για γυναίκες Εικόνες Pur Blanca Blossom Avon για γυναίκες Εικόνες Pur Blanca Blossom Avon για γυναίκες Εικόνες

Pur Blanca Blossom από Avon είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Pur Blanca Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νούφαρο και πασχαλιά; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

γκρειπ φρουτ πορτοκάλι Μανταριν ορανζ ροζ πιπέρι

γιασεμί νούφαρο πασχαλιά

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pur Blanca Blossom by Avon.

Pur Blanca Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Pur Blanca Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Pur Blanca Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pur Blanca Blossom by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pur Blanca Blossom by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Al Fakhamah Jil Sander Style Hermes Kelly Caleche Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Ramon Molvizar Sol (Sun) Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Space NK Santalrosa Gosh Bitch Faberlic Aora Nobile 1942 Casta Diva