Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rare Pearls Avon για γυναίκες

Rare Pearls Avon για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

μέλι
Rare Pearls Avon για γυναίκες Εικόνες Rare Pearls Avon για γυναίκες Εικόνες Rare Pearls Avon για γυναίκες Εικόνες Rare Pearls Avon για γυναίκες Εικόνες

Rare Pearls από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rare Pearls κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι Ροδόξυλο Βραζιλίας, πιπέρι, δαμάσκηνο και λευκόμελο; η μεσαία νότα είναι μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και πατσουλί.

Ροδόξυλο Βραζιλίας πιπέρι δαμάσκηνο λευκόμελο

μανόλια

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rare Pearls by Avon.

Rare Pearls Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Rare Pearls fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Rare Pearls, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rare Pearls by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rare Pearls by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Liz Claiborne Bora Bora Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Paul Smith Paul Smith Rose Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Jo Malone Tuberose Molinard Les Fleurs: Jasmin Faith Hill Faith Hill Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Givenchy Harvest 2009 Organza Jasmin Sambac Lucienne Von Doz Lucienne