Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Surreal Avon για γυναίκες

Surreal Avon για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Surreal Avon για γυναίκες Εικόνες

Surreal από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Surreal κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yves Cassar. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο βατόμουρου, κόκκινη σταφίδα και τουμπερόζα; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, μανόλια, ορχιδέα και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, πατσουλί και σπόρος Τόνκα.

φύλλο βατόμουρου κόκκινη σταφίδα τουμπερόζα

αγιόκλημα μανόλια ορχιδέα λουλούδι τιαρέ

Κεχριμπάρι Μόσχος πατσουλί σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Surreal by Avon.

Surreal Σχόλια Αρωμάτων

olgina
olgina

παρα πολυ ωραιο αρωμα . ειναι αυτο ακριβως που βαζουμε στην κατηγορια αρωματα καθαριοτητας. διαρκει παρα πολυ, το ιδιο και η αντισοιχη κρεμα σωματος. εχει καταργηθει βεβαια. πιστευω πως καποια στιγμη θα ξαναβγει σε κυκλοφορια.

Oct
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Surreal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Surreal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Surreal by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Surreal by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger Dreaming Lalique Commedia Liz Claiborne Bora Bora Exotic Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Oriflame City Jungle Calypso Christiane Celle Calypso Rose Girard Lysval Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Saffron James Ipo