Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

True Glow Avon για γυναίκες

True Glow Avon για γυναίκες

Το είχα : 1

True Glow Avon για γυναίκες Εικόνες True Glow Avon για γυναίκες Εικόνες True Glow Avon για γυναίκες Εικόνες True Glow Avon για γυναίκες Εικόνες

True Glow από Avon είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, κόκκινο μήλο και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι λουλούδι του πάθους, Λωτός και νότες ξύλων; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κεχριμπάρι.

φρέζια κόκκινο μήλο Εσπεριδοειδή

λουλούδι του πάθους Λωτός νότες  ξύλων

Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True Glow by Avon.

True Glow Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon True Glow fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon True Glow, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True Glow by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True Glow by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Lacoste Pour Femme Divine L'inspiratrice Hermes Kelly Caleche Vivienne Westwood Boudoir Sin Garden Christian Dior Dior Homme Intense Frederic Malle L'Eau d'Hiver Adidas Adidas Pure Energy Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Baldinini Baldinini Trish McEvoy Trish McEvoy 4 Gardenia Musk Cliff Richard Dream Maker Vera Wang Vera Wang Anniversary