Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

U by Ungaro for Her Avon για γυναίκες

U by Ungaro for Her Avon για γυναίκες

aquatic
ozoνώδες
U by Ungaro for Her Avon για γυναίκες Εικόνες U by Ungaro for Her Avon για γυναίκες Εικόνες

U by Ungaro for Her από Avon είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. U by Ungaro for Her κυκλοφόρησε το έτος 2008. U by Ungaro for Her έχει δημιουργηθεί από Marc Chaillant, Loc Dong και Jean-Marc Chaillan. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, Περγαμόντο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός, Oσμανθός και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι ρίζωμα ίρις, Μόσχος και σανδαλόξυλο.

φρέζια Περγαμόντο πιπέρι

Λωτός Oσμανθός μιμόζα

ρίζωμα ίρις Μόσχος σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about U by Ungaro for Her by Avon.

U by Ungaro for Her Σχόλια Αρωμάτων

denia979
denia979

Oνειρεμένο και σαγηνευτικό άρωμα.
Είναι σαν το miracle lancome.
Youth essence for contemporary women.

Feb
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon U by Ungaro for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon U by Ungaro for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει U by Ungaro for Her by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για U by Ungaro for Her by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tom Tailor New Experience Woman Donna Karan Donna Karan Annick Goutal Le Muguet Lise Watier Desirable Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Bath and Body Works Sheer Japanese Cherry Blossom Ulric de Varens Mini Flirt Cliff Richard Summer Holiday Tallulah Jane Leotie Yardley Lily of the Valley Aloha Beauty Tropical Gardenia Royal Apothic Cutting Garden