Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Urban Flowers Roma Avon για γυναίκες

Urban Flowers Roma Avon για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Urban Flowers Roma από Avon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Urban Flowers Roma κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, φρέζια και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, τριαντάφυλλο και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο φρέζια γκρειπ φρουτ

άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο μανόλια

Μόσχος σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Urban Flowers Roma by Avon.

Urban Flowers Roma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Urban Flowers Roma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Urban Flowers Roma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Urban Flowers Roma by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Urban Flowers Roma by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome O d`Azur Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Lancome Miracle Summer Cacharel Amor Amor Delight Lucy B Pink Frangipani Bath and Body Works Tropical Passionfruit Versace Bright Crystal Ted Lapidus Fantasme O Boticario Insensatez Mango Lady Rebel Jennifer Lopez Miami Glow Les Copains Papillon