Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Women of Earth Avon για γυναίκες

Women of Earth  Avon για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Women of Earth από Avon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Women of Earth κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Calice Becker. Οι νότες κορυφής είναι Σύκο, πορτοκάλι Βραζιλίας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Μηλιάς, γλυκομπίζελο, Δαφνούλα και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, ροδάκινο και σανδαλόξυλο.

Σύκο πορτοκάλι Βραζιλίας Περγαμόντο

Άνθη Μηλιάς γλυκομπίζελο Δαφνούλα Αιγυπτιακό γιασεμί

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια ροδάκινο σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Women of Earth by Avon.

Women of Earth Σχόλια Αρωμάτων

silver_lillium
silver_lillium

Τι να πρώτο πεις γ αυτό το άρωμα!!!!!! Όσοι το πρόλαβαν πιστεύω θα συμφωνήσουν, ότι είναι ένα από τα ωραιότερα αρώματα της Avon εκείνη την εποχή. Έχει σφραγίσει τις παιδικές μου αναμνήσεις!!!! Ακόμα θυμάμαι τη μέρα, που μια φίλη της μάνας μου το έφερε, ως δείγμα, στο σπίτι για να της το δείξει και με το που άνοιξε το μπουκαλάκι βγήκε μια τόσο τελεία μυρωδιά που ακόμα είναι ανεξίτηλη στη μνήμη μου!!! Από τα πιο ωραία αρώματα που έχω μυρίσει θα μπορούσα να το φοράω ακόμα και σήμερα και πραγματικά κρίμα που καταργήθηκε!!!!!

Dec
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Women of Earth fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Women of Earth , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Women of Earth by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Women of Earth by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ghost Ghost Sheer Summer Escada Escada Moon Sparkle Lanvin Rumeur 2 Rose Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition Avon Make Me Smile Novae Plus White Gold Andy Warhol Marilyn Rose Jeanne Arthes Love Generation Pink Borghese Il Bacio Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Max Azria BCBGirls Metro Fresh Memoirs of a Geisha