Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Women of Earth Avon για γυναίκες

Women of Earth  Avon για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Women of Earth από Avon είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Women of Earth κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Calice Becker. Οι νότες κορυφής είναι Σύκο, πορτοκάλι Βραζιλίας και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Μηλιάς, γλυκομπίζελο, Δαφνούλα και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, ροδάκινο και σανδαλόξυλο.

Σύκο πορτοκάλι Βραζιλίας Περγαμόντο

Άνθη Μηλιάς γλυκομπίζελο Δαφνούλα Αιγυπτιακό γιασεμί

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια ροδάκινο σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Women of Earth by Avon.

Women of Earth Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Avon Women of Earth fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Avon Women of Earth , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Women of Earth by Avon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Women of Earth by Avon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Esprit Night Life by Esprit Summer Edition Women Alfred Sung Shi Pupa Puposhka Gloria Vanderbilt V The Body Shop Cassis Rose Escada Chiffon Sorbet Biotherm Eau d'Energie Liz Claiborne Mambo for Woman Fresh Fig Apricot Eclectic Collections Arouse Sarantis B.U. Dreamy Joya FvsS: Composition No. 1