Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Arsenal Ayala Moriel για άνδρες

Arsenal Ayala Moriel για άνδρες

Arsenal από Ayala Moriel είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, λάιμ και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι Πετιτ γκρέιν και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι Κονιάκ και Αμπρετη (Μολόχα).

Αμάλφι λεμόνι λάιμ ιουνίπερος

Πετιτ γκρέιν Δάφνη

Κονιάκ Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arsenal by Ayala Moriel.

Arsenal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Arsenal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Arsenal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arsenal by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arsenal by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Chanel Cristalle Eau de Toilette Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Donna Karan DKNY Men Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Air-Val International The Simpsons Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Billy Jealousy Illicit Novae Plus Fresh Blue Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Nobile 1942 Estroverso