Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Black Licorice Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

Black Licorice Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
μέλι

Black Licorice από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, εστραγκόν και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο αστεροειδής γλυκάνισος

μέλι Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

πατσουλί εστραγκόν Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Licorice by Ayala Moriel.

Black Licorice Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Black Licorice fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Black Licorice, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Licorice by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Licorice by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Paco Rabanne XS Extreme Girl Jil Sander Feeling man Roger & Gallet Bouquet Imperial L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Essentially Me Amber Tesori d`Oriente Africa Ayala Moriel Finjan Calvin Klein ck IN2U Heat Him SoOud Hajj Hilde Soliani Saaliiisssiimo Gutenberg Parfums Gutenberg Limited Memo Manoa