Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Bon Zai Ayala Moriel για άνδρες

Bon Zai Ayala Moriel για άνδρες

Bon Zai από Ayala Moriel είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, μανταρίνι, βάμμα ρόδου, Ουντ, Βερβένα λέμόν, ιουνίπερος, μέντα και πεύκο.

βετιβέρ σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας μανταρίνι βάμμα ρόδου Ουντ Βερβένα λέμόν ιουνίπερος μέντα πεύκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bon Zai by Ayala Moriel.

Bon Zai Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Bon Zai fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Bon Zai, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bon Zai by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bon Zai by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Azzaro Azzaro Now Men Hugo Boss Hugo XY Baldessarini Del Mar Caribbean Acca Kappa Cedro Bond No 9 Great Jones Byblos Byblos Man Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Iris Sauvage Pacifica Sandalwood Collistar Acqua Attiva Julian Rouas Versailles Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Van Gils Classic