Σχεδιαστές » A » Κιτρο « Ομάδες

Etrog Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

Etrog Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

Etrog από Ayala Moriel είναι ένα Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Etrog κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Οι νότες κορυφής είναι Kίτρο, μέντα, πόμελο και μύρτιλο; η μεσαία νότα είναι ξύλο λεύκας; οι νότες της βάσης είναι Ολίβανο, δέντρο ελιάς, Ζωϊκό Άμπερ και οποπονάξ.

Kίτρο μέντα πόμελο μύρτιλο

ξύλο λεύκας

Ολίβανο δέντρο ελιάς Ζωϊκό Άμπερ οποπονάξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Etrog by Ayala Moriel.

Etrog Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Etrog fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Etrog, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Etrog by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Etrog by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο
Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Accord Parfait Citron & Mandarine Royall Fragrances Royall Lyme Floris Limes Calypso Christiane Celle Calypso The Carolina Herrera 212 H2O Boadicea the Victorious Energizer Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Bronnley Lemon & Neroli Adolfo Dominguez Azahar Faberlic Donna Felice Gump`s Baroque Pearl