Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Finjan Ayala Moriel για γυναίκες

Finjan Ayala Moriel για γυναίκες

καφές
κανέλα

Finjan από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει βάλσαμο Τολού, Σανγκουίνι, πορτοκάλι , Κάρδαμο, Κανέλα, μοσχοκάρφι, Καφές, κόλιανδρος, λευκόμελο, γιασεμί και βάμμα ρόδου.

βάλσαμο Τολού Σανγκουίνι πορτοκάλι Κάρδαμο Κανέλα μοσχοκάρφι Καφές κόλιανδρος λευκόμελο γιασεμί βάμμα ρόδου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Finjan by Ayala Moriel.

Finjan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Finjan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Finjan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Finjan by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Finjan by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Life Essence Salvador Dali Le Roy Soleil Aramis Aramis Classic Reserve Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia Yves Rocher Ispahan Parfum d`Empire Aziyade DSH Perfumes Amber Pacifica Mexican Cocoa I Profumi di Firenze Spezie de Medici Yves Rocher Aztek D`Orsay L'Intrigante Kesling Sinai