Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Hanami Ayala Moriel για γυναίκες

Hanami Ayala Moriel για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic

Hanami από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει βάλσαμο κοπαχου, πλουμέρια(φρατζιπάνι), Βανιλια, βετιβέρ, ροζ πικροδάφνη, σανδαλόξυλο, κασσία, φύλλο βιολέτας, Λωτός, μανόλια, μιμόζα και νότες ξύλων.

βάλσαμο κοπαχου πλουμέρια(φρατζιπάνι) Βανιλια βετιβέρ ροζ πικροδάφνη σανδαλόξυλο κασσία φύλλο βιολέτας Λωτός μανόλια μιμόζα νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hanami by Ayala Moriel.

Hanami Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Hanami fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Hanami, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hanami by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hanami by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Bond No 9 Chinatown Paloma Picasso Tentations Montale Attar Aubusson Perlissima d`Aubusson Schiaparelli Shocking Yves Rocher Clea Houbigant Raffinee Christian Lacroix C`est La Vie Modigliani Modigliani Penhaligon`s Night Scented Stock Avon Soft Musk