Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Indigo Ayala Moriel για γυναίκες

Indigo Ayala Moriel για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Indigo από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Γλυκάνισο, Μπορόνια, Γαρύφαλλο, θυμίαμα, Κέδρος της Βιρτζίνιας, νερόλι, ρίζωμα ίρις και εστραγκόν.

Κεχριμπάρι Γλυκάνισο Μπορόνια Γαρύφαλλο θυμίαμα Κέδρος της Βιρτζίνιας νερόλι ρίζωμα ίρις εστραγκόν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Indigo by Ayala Moriel.

Indigo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Indigo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Indigo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Indigo by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Indigo by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Stella McCartney Stella in Two Amber Antonio Banderas Spirit for Woman Montale Crystal Flowers Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Chiara Boni Tango Victoria`s Secret Cashmere Vanilla Jasmine Gale Hayman Delicious Anya`s Garden Fairchild Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Guerlain Plus Que Jamais