Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Moon Breath Ayala Moriel για γυναίκες

Moon Breath Ayala Moriel για γυναίκες

Moon Breath από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, πλουμέρια(φρατζιπάνι), γαρδένια, γκρειπ φρουτ, γιασεμί, Ολίβανο, σανδαλόξυλο και Υλάνγκ Υλάνγκ.

Κεχριμπάρι Περγαμόντο πλουμέρια(φρατζιπάνι) γαρδένια γκρειπ φρουτ γιασεμί Ολίβανο σανδαλόξυλο Υλάνγκ Υλάνγκ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Breath by Ayala Moriel.

Moon Breath Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Moon Breath fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Moon Breath, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Breath by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Breath by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Yves Saint Laurent Cinema Festival Avon Far Away Sensual Embrace Houbigant Raffinee Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset GoodTrueBeautiful Forever Lily Roxana Illuminated Perfume Lyra Benefit So Hooked on Carmella Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Pierre Wulff Gilda Brut Parfums Prestige Feminin Exotique En Voyage Perfumes Carmel Boheme