Σχεδιαστές » A » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Palas Atena Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

Palas Atena Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Palas Atena από Ayala Moriel είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, γιασεμί, νερόλι, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι, Κανέλα, πορτοκάλι και Σαμπάκα.

Λεβάντα γιασεμί νερόλι σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Κανέλα πορτοκάλι Σαμπάκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Palas Atena by Ayala Moriel.

Palas Atena Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Palas Atena fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Palas Atena, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Palas Atena by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Palas Atena by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Azzaro Jetlag Maurer & Wirtz Mustang Man Jardin de France Gingembre 50 Cent Power by 50 Cent Frapin L`Humaniste Demeter Fragrance Fresh Ginger Rasasi Blue For Men Arno Sorel Aromatic Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Fragonard Mensonge Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Madonna Nudes 1979 Pour Homme