Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Razala Ayala Moriel για γυναίκες

Razala Ayala Moriel για γυναίκες

ουντ

Razala από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Ουντ, Σανγκουίνι, μύρο, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, ροζ πιπέρι, βάμμα ρόδου, σαφράν, τουμπερόζα και μανόλια.

Κεχριμπάρι Ουντ Σανγκουίνι μύρο άνθος πορτοκαλιού Αφρικής ροζ πιπέρι βάμμα ρόδου σαφράν τουμπερόζα μανόλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Razala by Ayala Moriel.

Razala Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Razala fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Razala, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Razala by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Razala by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Ayala Moriel Black Licorice Ayala Moriel Incarnation Penhaligon`s Malabah Frapin Caravelle Epicee biehl parfumkunstwerke al02 Avon Rare Rubies Tesori d`Oriente Te Verde DSH Perfumes Sienna Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Lee Cooper Originals Gentlemen A Perfume Organic Mejica