Σχεδιαστές » A » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Schizm Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

Schizm Ayala Moriel για γυναίκες και άνδρες

Schizm από Ayala Moriel είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τουμπερόζα, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Μανταριν ορανζ, Αμπρετη (Μολόχα), πιπέρι και βολίτης.

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τουμπερόζα δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Μανταριν ορανζ Αμπρετη  (Μολόχα) πιπέρι βολίτης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Schizm by Ayala Moriel.

Schizm Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel Schizm fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel Schizm, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Schizm by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Schizm by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Taylor of London Delicate Freesia Versace Gianni Versace The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Pierre Balmain Balmain de Balmain Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Perfumer`s Workshop Samba Nova Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Alviero Martini Urban Safari Woman Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Trussardi Donna Trussardi