Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

The Purple Dress Ayala Moriel για γυναίκες

The Purple Dress Ayala Moriel για γυναίκες

απαλό πικάντικο
The Purple Dress Ayala Moriel για γυναίκες Εικόνες

The Purple Dress από Ayala Moriel είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. The Purple Dress κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και Σαμπάκα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, Αγγελική και τσάι.

μοσχοκάρυδο αστεροειδής γλυκάνισος

μανόλια Σαμπάκα

σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Αγγελική τσάι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Purple Dress by Ayala Moriel.

The Purple Dress Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel The Purple Dress fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel The Purple Dress, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Purple Dress by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Purple Dress by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2006 Clinique Simply Clinique FCUK FCUK Her Annayake Matsuri Al-Rehab Lailat Al Omer Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Menard L'eau de Kasaneka Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Prince Matchabelli Ginger Lotus Luciano Soprani Active Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Dorin Un Air d`Amour Pour Madame