Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

White Potion Ayala Moriel για γυναίκες

White Potion Ayala Moriel για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
τουμπερόζα

White Potion από Ayala Moriel είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ayala Moriel. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, γαρδένια, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, γκρειπ φρουτ και Καρύδα.

γιασεμί γαρδένια Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα γκρειπ φρουτ Καρύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about White Potion by Ayala Moriel.

White Potion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Ayala Moriel White Potion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Ayala Moriel White Potion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει White Potion by Ayala Moriel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για White Potion by Ayala Moriel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Celine Dion Spring in Paris L`Occitane en Provence Cherry Blossom Anna Sui Anna Sui Lancome Miracle White Nights Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Carven Madame de Carven The Different Company Bois d`Iris Roja Dove Scandal Caron Rose Erreuno Miss Erreuno By Kilian Love and Tears