Σχεδιαστές » A » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Acteur Azzaro για άνδρες

Acteur Azzaro για άνδρες

Acteur Azzaro για άνδρες Εικόνες Acteur Azzaro για άνδρες Εικόνες Acteur Azzaro για άνδρες Εικόνες Acteur Azzaro για άνδρες Εικόνες

Acteur από Azzaro είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Acteur κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Maurin. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων, άνθη μοσχοκάρυδου, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί, γιασεμί, Βέτιβερ, Κέδρος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, Μόσχος και βρύα δριός.

Νότες φρούτων άνθη μοσχοκάρυδου Περγαμόντο Κάρδαμο

Γαρύφαλλο πατσουλί γιασεμί Βέτιβερ Κέδρος τριαντάφυλλο

δέρμα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Acteur by Azzaro.

Acteur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Acteur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Acteur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Acteur by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Acteur by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Rochas Aquaman Guerlain Heritage Eau de Toilette Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Jaguar Jaguar Prestige Vero Profumo onda Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 O Boticario Egeo Dolce Cuba Paris Cuba Orange The Different Company Sens et Bois Francesco Smalto Fullchoke Lucy B Royal Green Fig and Vanilla Woods