Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Azzaro Now Men Azzaro για άνδρες

Azzaro Now Men Azzaro για άνδρες

Azzaro Now Men από Azzaro είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Azzaro Now Men κυκλοφόρησε το έτος 2007. Azzaro Now Men έχει δημιουργηθεί από Lucas Sieuzac και Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι νότες πρασίνου, Βιολέτα και τσάι; οι νότες της βάσης είναι λίτσι, Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και καστόρι ,σουέτ.

τριαντάφυλλο Κάρδαμο

νότες πρασίνου Βιολέτα τσάι

λίτσι Κεχριμπάρι νότες ξύλων καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Azzaro Now Men by Azzaro.

Azzaro Now Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Azzaro Now Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Azzaro Now Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Azzaro Now Men by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Azzaro Now Men by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Frederic Malle French Lover Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Salvador Dali Agua Verde Christian Dior Dior Homme Sport Byblos Byblos Man Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Etro Pegaso Opus Oils Divine: Pan Six Scents Six Scents Series Two 1 3.1 Phillip Lim: Collage Corine de Farme Tabac Spirit CB I Hate Perfume Greenbriar 1968 Atelier Cologne Oolang Infini