Σχεδιαστές » A » Ανατολιτικο « Ομάδες

Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro για άνδρες

Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro για άνδρες

Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro για άνδρες Εικόνες

Azzaro Pour Homme Elixir από Azzaro είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Azzaro Pour Homme Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Girard. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, Γεράνι, βρύα δριός, σπόρος Τόνκα, Περγαμόντο, κουμαρίνη, Βενζόη , Βανίλια, Μανταριν ορανζ, Αμάλφι λεμόνι, Φραγκοστάφυλλο, αχλάδι και λάβδανο Γαλλίας.

Λεβάντα Γεράνι βρύα δριός σπόρος Τόνκα Περγαμόντο κουμαρίνη Βενζόη Βανίλια Μανταριν ορανζ Αμάλφι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο αχλάδι λάβδανο Γαλλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Azzaro Pour Homme Elixir by Azzaro.

Azzaro Pour Homme Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Azzaro Pour Homme Elixir by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Azzaro Pour Homme Elixir by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Imari Seduction Thierry Mugler Angel La Part des Anges Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Missoni Missoni Creed Vanisia E. Coudray Ambre et Vanille Queen Latifah Queen by Queen Latifah Lostmarch Lann-Ael Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Rasasi Sadaf Mazzolari Ambra