Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Chrome Legend Azzaro για άνδρες

Chrome Legend Azzaro για άνδρες

Chrome Legend Azzaro για άνδρες Βίντεο

Chrome Legend από Azzaro είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για άνδρες. Chrome Legend κυκλοφόρησε το έτος 2007. Chrome Legend έχει δημιουργηθεί από Christophe Raynaud και Olivier Pescheux. Το άρωμα περιέχει σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, βρύα δριός, Πράσινο Μήλο, τσάι, Βέτιβερ, Κέδρος και Νεράντζι.

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος βρύα δριός Πράσινο Μήλο τσάι Βέτιβερ Κέδρος Νεράντζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chrome Legend by Azzaro.

Chrome Legend Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Chrome Legend fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Chrome Legend, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chrome Legend by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chrome Legend by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Calvin Klein Ck One Graffiti Elizabeth Arden Green Tea Tropical Adidas Adidas Originals Baldinini Baldinini Man Vero Profumo kiki Demeter Fragrance Fig Leaf Smell Bent Mocktail Teufels Kuche Patchouly Pure Sin Vero Profumo kiki eau de parfum Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Jessica Simpson Dessert Treats Hula Girl Huitieme Art Parfums Vohina