Σχεδιαστές » A » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Oh La La Azzaro για γυναίκες

Oh La La Azzaro για γυναίκες

Oh La La Azzaro για γυναίκες Εικόνες Oh La La Azzaro για γυναίκες Εικόνες Oh La La Azzaro για γυναίκες Εικόνες

Oh La La από Azzaro είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Oh La La κυκλοφόρησε το έτος 1993. Oh La La έχει δημιουργηθεί από Gerard Anthony και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς, μόσχος βότκα, Μανταριν ορανζ, βατόμουρο, ροδάκινο , καρο-καρούντ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Κανέλα, Oσμανθός, γιασεμί, κίτρινο τριαντάφυλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια και Βέτιβερ.

Φύλλο Συκιάς μόσχος βότκα Μανταριν ορανζ βατόμουρο ροδάκινο καρο-καρούντ Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς Κανέλα Oσμανθός γιασεμί κίτρινο τριαντάφυλλο Υλάνγκ Υλάνγκ νάρκισσος

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oh La La by Azzaro.

Oh La La Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Oh La La fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Oh La La, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oh La La by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oh La La by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Nu Aftelier Parfum de Maroc Sonia Rykiel Rykiel Homme Grey Perry Ellis 360° Red for Men Iceberg Light Fluid Iceberg Man Miller Harris Fleur Oriental Kylie Minogue Inverse Ayala Moriel Roses et Chocolat 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Sinfonia di Note Jardin d’Orient SoOud Hajj Strange Invisible Perfumes Arunima