Σχεδιαστές » A » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Orange Tonic Azzaro για γυναίκες

Orange Tonic Azzaro για γυναίκες

Orange Tonic από Azzaro είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Περγαμόντο, λεμόνι, γκρειπ φρουτ, νότες πρασίνου, μέντα και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, γιασεμί, μύρτιλο, κρίνο της κοιλάδας και Λουλούδια; οι νότες της βάσης είναι μέλι, Κεχριμπάρι, Κέδρος και Μόσχος.

πορτοκάλι Περγαμόντο λεμόνι γκρειπ φρουτ νότες πρασίνου μέντα Βασιλικός

αγιόκλημα γιασεμί μύρτιλο κρίνο της κοιλάδας Λουλούδια

μέλι Κεχριμπάρι Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orange Tonic by Azzaro.

Orange Tonic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Orange Tonic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Orange Tonic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orange Tonic by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orange Tonic by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chanel Chanel N°19 Serge Lutens Un Lys Jo Malone White Jasmine & Mint Tous Violet Katie Price aka Jordan Besotted Weil Eau de Weil MDCI Parfums Un Coeur en Mai Lulu Guinness Lulu Guinness Ted Baker Ted Baker Woman Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Parfums 06130 Lentisque Jeanne Arthes Cotton Club Women