Σχεδιαστές » A » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Pink Tonic Azzaro για γυναίκες

Pink Tonic Azzaro για γυναίκες

Pink Tonic από Azzaro είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Pink Tonic κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Ursula Wandel. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, φρούτο Γιούζου και ροζ γκειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια και ρόζ παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

φύλλα φραγκοσταφυλλιάς φρούτο Γιούζου ροζ γκειπ φρουτ

μανόλια ρόζ παιώνια

Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pink Tonic by Azzaro.

Pink Tonic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Pink Tonic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Pink Tonic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pink Tonic by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pink Tonic by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Hugo Boss Hugo XX Maurer & Wirtz Mustang Woman Eau Jeune Rose Nerolita La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Gai Mattiolo Gai Mattiolo Elizabeth Arden Red Door Velvet Jacques Fath Yin Voluspa Corsica Faberlic Coctail Story Jean Patou Nacre Zara Zara Girl