Σχεδιαστές » A » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Silver Black Azzaro για άνδρες

Silver Black Azzaro για άνδρες

Silver Black Azzaro για άνδρες Εικόνες Silver Black Azzaro για άνδρες Εικόνες Silver Black Azzaro για άνδρες Εικόνες Silver Black Azzaro για άνδρες Εικόνες

Silver Black από Azzaro είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Silver Black κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, Μήλο, Γλυκάνισο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, άρκευθος και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βέτιβερ και λευκός μόσχος.

λάιμ Μήλο Γλυκάνισο Περγαμόντο

κόλιανδρος άρκευθος Κάρδαμο

σανδαλόξυλο πατσουλί Βέτιβερ λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Black by Azzaro.

Silver Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Silver Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Silver Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Black by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Black by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Banana Republic Black Walnut Etro Palais Jamais Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Gas Gas for Your Soul Creed Amalfi Flowers Jaguar Jaguar Fresh Man Fabi Fabi Per Lui Roger & Gallet Bois d`Orange Olivier Durbano Jade Ted Baker M Skeem Cypress Bark Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme