Σχεδιαστές » A » Λουλουδενιο « Ομάδες

Twin for Women Azzaro για γυναίκες

Twin for Women Azzaro για γυναίκες

αμύγδαλο
Twin for Women Azzaro για γυναίκες Εικόνες Twin for Women Azzaro για γυναίκες Εικόνες Twin for Women Azzaro για γυναίκες Εικόνες

Twin for Women από Azzaro είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Twin for Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, ίριδα, Αμύγδαλο, Μόσχος και ροδάκινο.

τριαντάφυλλο ίριδα Αμύγδαλο Μόσχος ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Twin for Women by Azzaro.

Twin for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Twin for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Twin for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Twin for Women by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Twin for Women by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Amouage Dia pour Femme Mary Kay Journey Carven Madame de Carven Ellen Tracy Imagine Jesus Del Pozo Duende Floris White Rose Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Ulric de Varens Varens Original Borneo Dream Calypso Christiane Celle Calypso Mimosa Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Aftelier Candide