Σχεδιαστές » A » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Visit for Women Azzaro για γυναίκες

Visit for Women Azzaro για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

Visit for Women Azzaro για γυναίκες Εικόνες

Visit for Women από Azzaro είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Visit for Women κυκλοφόρησε το έτος 2004. Visit for Women έχει δημιουργηθεί από Domitille Michalon και Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα πορτοκαλιάς και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Ινδικό γιασεμί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, πολύτιμα ξύλα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βενζόη.

φύλλα πορτοκαλιάς πιπέρι

Ινδικό γιασεμί Κέδρος της Βιρτζίνιας πολύτιμα ξύλα τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Visit for Women by Azzaro.

Visit for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Azzaro Visit for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Azzaro Visit for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Visit for Women by Azzaro. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Visit for Women by Azzaro αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Purple Orchid Montale Aoud Queen Roses Bond No 9 West Side Ulric de Varens Varens Love Anamor All That Matters Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight MDCI Parfums Rose de Siwa The Body Shop White Musk Midnight Iris Iris de Minuit Apothia Velvet Rope Strange Invisible Perfumes Magazine Street O Boticario Rhea Jovan Musk