Σχεδιαστές » B » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka για γυναίκες

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka για γυναίκες

Badgley Mischka Couture Badgley Mischka για γυναίκες Εικόνες Badgley Mischka Couture Badgley Mischka για γυναίκες Εικόνες

Badgley Mischka Couture από Badgley Mischka είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Badgley Mischka Couture κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Caroline Sabas. Οι νότες κορυφής είναι Βατόμουρο, αχλάδι και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ και Μόσχος.

Βατόμουρο αχλάδι δαμάσκηνο

γιασεμί γαρδένια Βιολέτα

πατσουλί Βέτιβερ Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Badgley Mischka Couture by Badgley Mischka.

Badgley Mischka Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Badgley Mischka Badgley Mischka Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Badgley Mischka Badgley Mischka Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Badgley Mischka Couture by Badgley Mischka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Badgley Mischka Couture by Badgley Mischka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Rochas Femme Rochas Gucci Gucci Rush Keiko Mecheri Ume Paco Rabanne Ultraviolet Aquatic Plastic Seven Skies Chelsea Girls Parfum d`Empire Eau Suave Cacharel Amor Amor Sunrise biehl parfumkunstwerke gs01 Jean Patou Colony Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Daniel Vaudd Actus Reus ID Parfums Vertige