Σχεδιαστές » B » Λουλουδενιο « Ομάδες

Fleurs de Nuit Badgley Mischka για γυναίκες

Fleurs de Nuit Badgley Mischka για γυναίκες

Fleurs de Nuit Badgley Mischka για γυναίκες Εικόνες Fleurs de Nuit Badgley Mischka για γυναίκες Εικόνες Fleurs de Nuit Badgley Mischka για γυναίκες Εικόνες

Fleurs de Nuit από Badgley Mischka είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Fleurs de Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Οι νότες κορυφής είναι μανόλια, κυδώνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και λευκό ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

μανόλια κυδώνι Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί λευκό ροδάκινο

Κεχριμπάρι νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleurs de Nuit by Badgley Mischka.

Fleurs de Nuit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Badgley Mischka Fleurs de Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Badgley Mischka Fleurs de Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleurs de Nuit by Badgley Mischka. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleurs de Nuit by Badgley Mischka αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Alfred Sung Jewel Victorio & Lucchino Hechizo Jo Malone Orange Blossom Oilily Flowers Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Yves Saint Laurent Elle Shocking Molinard Les Fleurs: Jasmin Shiseido Rosarium Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Smell Bent Bollywood or Bust