Σχεδιαστές » B » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Baldinini For Man Baldinini για άνδρες

Baldinini For Man Baldinini για άνδρες

ταμπάκο
Baldinini For Man Baldinini για άνδρες Εικόνες Baldinini For Man Baldinini για άνδρες Εικόνες

Baldinini For Man από Baldinini είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Baldinini For Man κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, τζίντζερ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, κόλιανδρος και Γαρύφαλλο; οι νότες της βάσης είναι Ολίβανο, ταμπάκο και καστόρι ,σουέτ.

Νεράντζι τζίντζερ Μανταριν ορανζ

Κάρδαμο κόλιανδρος Γαρύφαλλο

Ολίβανο ταμπάκο καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baldinini For Man by Baldinini.

Baldinini For Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baldinini Baldinini For Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baldinini Baldinini For Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baldinini For Man by Baldinini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baldinini For Man by Baldinini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Yves Saint Laurent Body Kouros Serge Lutens Rousse Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient 2007 Byredo Chembur Cacharel Noa Gold M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Essentially Me Amber Tesori d`Oriente Zenzero Ayala Moriel Finjan Express Reserve for Men Swiss Arabian Fadeitak