Σχεδιαστές » B » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Baldinini For Woman Baldinini για γυναίκες

Baldinini For Woman Baldinini για γυναίκες

Baldinini For Woman Baldinini για γυναίκες Εικόνες Baldinini For Woman Baldinini για γυναίκες Εικόνες

Baldinini For Woman από Baldinini είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Baldinini For Woman κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, άνθη πορτοκαλιάς και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Σημύδα και Βανίλια.

Περγαμόντο άνθη πορτοκαλιάς λεμόνι

ίριδα ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Σημύδα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baldinini For Woman by Baldinini.

Baldinini For Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baldinini Baldinini For Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baldinini Baldinini For Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baldinini For Woman by Baldinini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baldinini For Woman by Baldinini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Antonio Banderas Spirit for Woman Joop! Muse Jo Malone Blue Agava & Cacao Fragonard Miranda Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry JoAnne Bassett Marie Antoinette DSH Perfumes Prana Blumarine Bellissima Parfum Intense Queen Latifah Queen of Hearts Xerjoff Oesel Floris Amaryllis