Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Baldinini Parfum Glace Baldinini για γυναίκες

Baldinini Parfum Glace Baldinini για γυναίκες

Baldinini Parfum Glace Baldinini για γυναίκες Εικόνες Baldinini Parfum Glace Baldinini για γυναίκες Εικόνες Baldinini Parfum Glace Baldinini για γυναίκες Εικόνες

Baldinini Parfum Glace από Baldinini είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Baldinini Parfum Glace κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, καρυκεύματα και ιξός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, φρέζια, τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ καρυκεύματα ιξός

γιασεμί φρέζια τριαντάφυλλο παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baldinini Parfum Glace by Baldinini.

Baldinini Parfum Glace Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Baldinini Baldinini Parfum Glace fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Baldinini Baldinini Parfum Glace, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baldinini Parfum Glace by Baldinini. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baldinini Parfum Glace by Baldinini αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Blanco & Riso Marc Jacobs Daisy Bvlgari BLV Absolute Clean Wellness by Clean Harmony Novae Plus Pink Garden Revlon Fire & Ice Cool Dorin Un Air de Paris Avon Spotlight Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Gosh Bitch LR Heidi Klum Dreams I Profumi di Firenze Dolceamaro