Σχεδιαστές » B » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

B. Balenciaga Balenciaga για γυναίκες

B. Balenciaga Balenciaga για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
B. Balenciaga Balenciaga για γυναίκες Εικόνες B. Balenciaga Balenciaga για γυναίκες Εικόνες B. Balenciaga Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

B. Balenciaga από Balenciaga είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. B. Balenciaga κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Domitille Bertier. Οι νότες κορυφής είναι κρίνο της κοιλάδας, φύλλο βιολέτας και Μπιζέλι; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Αμπρετη (Μολόχα) και ξύλο κασμήρι.

κρίνο της κοιλάδας φύλλο βιολέτας Μπιζέλι

Κέδρος ρίζα ίρις

Αμπρετη  (Μολόχα) ξύλο κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B. Balenciaga by Balenciaga.

B. Balenciaga Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga B. Balenciaga fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga B. Balenciaga, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B. Balenciaga by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B. Balenciaga by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Alfred Dunhill X-Centric Diptyque Virgilio O Boticario Zaad Gas Gas for Your Soul Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Man Tonino Lamborghini Esplosivo Czech & Speake Cuba O Boticario Connexion Woods Norma Kamali Ceremony Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine