Σχεδιαστές » B » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

B. Balenciaga Skin Balenciaga για γυναίκες

B. Balenciaga Skin Balenciaga για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
B. Balenciaga Skin Balenciaga για γυναίκες Εικόνες B. Balenciaga Skin Balenciaga για γυναίκες Εικόνες B. Balenciaga Skin Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

B. Balenciaga Skin από Balenciaga είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. B. Balenciaga Skin κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πράσινο τσάι, σόγια και κρίνο της κοιλάδας; οι μεσαίες νότες είναι φύλλο βιολέτας, παιώνια και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Βέτιβερ, Αμπρετη (Μολόχα) και ξύλο κασμήρι.

Περγαμόντο πράσινο τσάι σόγια κρίνο της κοιλάδας

φύλλο βιολέτας παιώνια ρίζωμα ίρις

Κέδρος Βέτιβερ Αμπρετη  (Μολόχα) ξύλο κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B. Balenciaga Skin by Balenciaga.

B. Balenciaga Skin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga B. Balenciaga Skin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga B. Balenciaga Skin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B. Balenciaga Skin by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B. Balenciaga Skin by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comme des Garcons Odeur 53 Romeo Gigli Romeo Gigli Alviero Martini GeoBlack Woman Liz Claiborne Curve Connect for Men Montale Aoud Velvet Azagury Azagury Anna Sui Live Your Dream DL & Co Thorn Apple Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Borsalino Donna NANADEBARY Classic Pink O Boticario Floratta Sapphire