Σχεδιαστές » B » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Balenciaga L`Essence Balenciaga για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
Balenciaga L`Essence Balenciaga για γυναίκες Βίντεο
Balenciaga L`Essence Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Balenciaga L`Essence Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Balenciaga L`Essence από Balenciaga είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Balenciaga L`Essence κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, πατσουλί, Βιολέτα, φύλλο βιολέτας, νότες πρασίνου, σανδαλόξυλο και Κέδρος.

Βέτιβερ πατσουλί Βιολέτα φύλλο βιολέτας νότες πρασίνου σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balenciaga L`Essence by Balenciaga.

Balenciaga L`Essence Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Balenciaga L`Essence fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Balenciaga L`Essence, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balenciaga L`Essence by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balenciaga L`Essence by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Azzaro Orange Tonic Hermes Hiris Carolina Herrera AquaFlore Annick Goutal Le Chevrefeuille Jo Malone White Jasmine & Mint Leonard Leonard de Leonard Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Fragonard Eau de Bonheur Boadicea the Victorious Delicate Dana Zig Zag Project D by Dannii and Tabitha Dawn