Σχεδιαστές » B » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Balenciaga για γυναίκες

Balenciaga Paris L`Edition Reflets  Balenciaga για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic

Balenciaga Paris L`Edition Reflets από Balenciaga είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Balenciaga Paris L`Edition Reflets κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι φύλλο βιολέτας, ροζ πιπέρι και πιπέρι μαύρο; η μεσαία νότα είναι Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος και Βέτιβερ.

φύλλο βιολέτας ροζ πιπέρι πιπέρι μαύρο

Βιολέτα

πατσουλί Κέδρος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balenciaga Paris L`Edition Reflets by Balenciaga.

Balenciaga Paris L`Edition Reflets Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Balenciaga Paris L`Edition Reflets , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balenciaga Paris L`Edition Reflets by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balenciaga Paris L`Edition Reflets by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her La Perla J'Aime Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Fendi Palazzo Fendi Eau de Toilette Penhaligon`s Victorian Posy Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Atkinsons Euforia Molyneux Le Chic O Boticario Sensuelle Essence Jean Patou Cocktail