Σχεδιαστές » B » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Balenciaga Paris l'Edition Mer Balenciaga για γυναίκες

Balenciaga Paris l'Edition Mer Balenciaga για γυναίκες

θαλασσινό
θρούμπι

Balenciaga Paris l'Edition Mer από Balenciaga είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Balenciaga Paris l'Edition Mer κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, φρούτο Γιούζου και σίσο; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινές νότες και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, νότες ξύλων και κοχύλια.

Περγαμόντο φρούτο Γιούζου σίσο

θαλασσινές νότες κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο νότες  ξύλων κοχύλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balenciaga Paris l'Edition Mer by Balenciaga.

Balenciaga Paris l'Edition Mer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balenciaga Paris l'Edition Mer by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balenciaga Paris l'Edition Mer by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Comptoir Sud Pacifique Eau des Lagons Yves Rocher Ming Shu Hollister Ryder Jaguar Jaguar Fresh Woman Celine Dion Chic Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink Tous H2O DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Bjorn Borg Love All Foxy Red Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route