Σχεδιαστές » B » « Ομάδες

Cialenga Balenciaga για γυναίκες

Cialenga Balenciaga για γυναίκες

Cialenga Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Cialenga Balenciaga για γυναίκες Εικόνες Cialenga Balenciaga για γυναίκες Εικόνες

Cialenga από Balenciaga είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Cialenga κυκλοφόρησε το έτος 1973. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Jantzen. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Φραγκοστάφυλλο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, μοσχοκάρφι, βάμμα ρόδου και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Εσπεριδοειδή Φραγκοστάφυλλο νότες πρασίνου

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ μοσχοκάρφι βάμμα ρόδου κρίνος

βετιβέρ σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cialenga by Balenciaga.

Cialenga Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Balenciaga Cialenga fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Balenciaga Cialenga, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cialenga by Balenciaga. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cialenga by Balenciaga αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Van Gils His Aura Frederic Malle Geranium Pour Monsieur Profumi del Forte Marconi 3 Creative Universe Beth Terry Element of Attraction Bond No 9 West Broadway Betty Boop Betty Boop 2009 Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Linari Acqua Santa Tommy Hilfiger Loud for Him Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone